روز ساعت دقیقه ثانیه


خطیبی بیا ، خطیبی برو
زمان انتشار : سه شنبه 25 مرداد 1401
مصاحبه بازدید: 13176

خطیبی با دلخوری گفت مسئولان تراکتور هر زمانی که پول نیست او را می‌خواهند و زمانی که وضعیت مالی بهبود پیدا می‌کند با او قطع همکاری می‌کنند.

 

* همه فکر کردند من دژاگه و شجاعی و احسان را کنار گذاشتم
زمانی که خبرنگاران درباره شرایط تراکتور از خطیبی سوال کردند او در پاسخ گفت: قطعا امسال تیم خوبی بسته شده و از امکانات خوبی هم برخوردار هستند. هر زمانی که ما می‌آییم می‌گویند پول نیست و پنجره ها بسته است و پول بازیکنان را نمی‌دهند، بازیکنانی مثل مسعود شجاعی، اشکان و احسان می‌روند؛ زمان ما پول هایشان را ندادند و بازیکنان هم حق و حقوق‌شان را می‌خواستند و رفتند اما همه فکر کردند ما این بازیکنان را کنار گذاشتیم. باشگاه یک نامه بیاورد و نشان بدهد که رسول خطیبی درخواست کرده این بازیکن را نمی‌خواهم؛ من اولین بار است صحبت می‌کنم و می‌گویم من در آن زمان هیچ بازیکنی را بیرون نگذاشتم.

 

* کاپیتان های تیم ملی را من به تراکتور آوردم
سرمربی سابق تراکتور با اشاره به اینکه او جذب سه کاپیتان تیم ملی را به زنوزی پیشنهاد کرده گفت: باشگاه، آقای زنوزی و بازیکنان می‌دانند که مسعود شجاعی، اشکان دژاگه و احسان حاج‌صفی با نظر من‌ آمدند؛ درست است آن زمان هیچ کاره بودم اما اولین بازی فصل بود که آقای توشاک آمده بود و آقای زنوزی بعد از بازی به من زنگ زد و گفت تیم را چطور دیدی؟ گفتم اگر ناراحت نمی‌شوی بگویم تیم شما لول و شخصیت بالایی ندارد. گفت باید چه کار کنم؟ گفتم چند بازیکن ملی‌پوش مثل اشکان، احسان و مسعود را بیاور‌. گفت می‌آیند؟ گفتم صحبت می‌کنم. من زنگ زدم و ارتباط برقرار کردم؛ این بازیکنان را خودم به تراکتور آوردم. می‌خواهم هواداران بدانند اینکه من هیچ بازیکنی را از تراکتور کنار نگذاشتم؛ حق و حقوق بازیکنان را ندادند و آنها هم رفتند. زمانی که ما می‌آییم می‌گویند آقای خطیبی بیا، پول نیست! هر زمانی که پول هست مربیان خارجی می‌آورند و همه چیز مهیا می‌کنند، ما هم خراب می‌شویم.

 

* پول نیست خطیبی بیا، پول هست خطیبی برو!
خطیبی ادامه داد: من سال قبل زمانی که از آلومینیوم جدا شدم تیمم پنجم جدول بود و بهترین شرایط را داشت؛ به من زنگ زدند و به خاطر اینکه فردا نگویند رسول خطیبی به شهر خودش پشت کرد، آن وضعیت خوب را رها کردم و در ۴-۵ ماهی که به تراکتور آمدم حدود ۶ میلیارد ضرر کردم. آقایان بیایند از جیب خودشان ۵۰ میلیون خرج کنند؛ من ۶ میلیارد ضرر کردم و منتی هم نیست به خاطر شهرم و تراکتور بوده اما قدردان باشیم. ۲۰ روز قبل از بازی های آسیایی من را خواستند؛ تیمی که خودم نبسته بودم و پولی هم دریافت نکرده بودم. آمدم و آن تیم را بعد از ۶ سال در آسیا بدون باخت به مرحله بعد بردم. پس از آن دوباره به بازیکنان پاداش و دستمزد ندادند. هر زمانی که پول نیست رسول خطیبی بیا، هر موقع پول هست رسول خطیبی برو، مربی بیاوریم و پنجره را باز کنیم و بازیکن بیاوریم.

 

* زنوزی زمانی که ما هستیم خرج نمی‌کند
خطیبی در پایان در پاسخ به اینکه آیا از زنوزی گله دارد یا خیر گفت: زمانی که ما هستیم خرج نمی‌‌کند اما بالاخره از جیب خودش خرج می‌کند.‌ در آینده به این سوال پاسخ خواهم داد.

کامنت

نــــــام شمــــــا * شـمـاره موبایــــل
* متن کامنت
کد امنیتی
رفرش
نظر هواداران در این رابطه :

تورک اوغلی نوشت: 9 ماه پیش

رسول پاشا 💙❤️💚 چوخ یاشا

داریم حسرت تیمی را که ساخته بودی میخوریم ، هم زیبا بازی میکرد ، هم نتایج خوبی می‌گرفت .
منظور دورهٔ اول و همان تیمی که در جمعهٔ سیاه نایب قهرمان شد .
افسوس ...

فروشگاه تراکتورمون (از هم اکنون قابل خرید میباشد)

کیت مدل 1 تراکتور

500,000تومان

بشقاب مدل 1 تراکتور

300,000تومان

پرچم بنر طرح 1 تراکتور

150.000تومان

سررسید 1402 تراکتور

350,000تومان

برچسب تراکتور

120.000تومان

شال - بنر حمایتی از خوی

100,000تومان

تقویم 1402تراکتور

100,000تومان

ماگ تراکتور

250,000تومان

شال - بنر مدل 1402 تراکتور

249,000تومان
اخبار پیشنهادی
تراکتوری ها
پاکو خمز (سرمربی)
96 - محمدرضا عباسی
77 - رومرو گومز
75 - سیدمحمد حسینی
33 - محمد عباس‌زاده
23 - سجاد دانایی
20 - مهدی هاشم‌نژاد
19 - حامد پاکدل
17 - پوریا آریاکیا
16 - ریکاردو آلوز
13 - آرش قادری
11 - محمد قنبری
9 - رضا اسدی
8 - شاهین ثاقبی
7 - گوستاوو واگنین
6 - مهدی کیانی
5 - صفا هادی‌
4 - هادی محمدی
3 - محمد آقاجانپور
2 - ابوالفضل رزاق‌پور
1 - محمدرضا اخباری
آلین دینکا (مربی‌دورازه‌بان)
روی خط خبر
آهنگ های تراکتور
    آهنگ های بیشتر

تحویل سریع در تبریز

پرداخت مطمئن و آسان

پشتیبانی 24 ساعته

ضمانت اصالت کالا