تراکتور - شمس آذر :

  روز ساعت دقیقه ثانیه
صفحه اصلی   کنفرانس خبری   خمس: استادیوم پر می‌شود
خمس: استادیوم پر می‌شود


خمس: استادیوم پر می‌شود

6 ماه پیش کنفرانس خبری


نظرات : 0
خبرنگار منتشر کننده : مدیر | سایر مطالب از این خبرنگار | بیوگرافی خبرنگار

به گزارش تراکتورمون، پاکو خمس سرمربی تراکتور در نشست خبری پیش از دیدار حساس برابر سپاهان گفت: یک بازی خیلی خوب و جذاب خواهد بود. هم بازیکنان، هم ما و هم تماشاگران دوست دارند در آن حضور داشته باشند. فکر می‌کنم یکی از بازی‌هایی است که تعداد زیادی از تماشاگران در ورزشگاه حضور پیدا کنند. شاید برای اولین بار از زمان حضور ما باشد که استادیوم پر شود. تعداد زیادی نیز از پای تلویزیون بازی را خواهند دید. امیدوارم بازی خوب و جذابی شود و از آن لذت ببریم.

 
خمس در پاسخ به این سوال که او بازیکن سابق چلسی را به دلیل دیر رسیدن به ناهار اخراج کرده است و این موضوع با ماجرای ریکاردو آلوز مشابه بوده است، در نتیجه باشگاه را چقدر در این زمینه مقصر می‌داند و آیا جریمه آلوز به پایان رسیده یا خیر، پاسخ داد: انضباط فقط در تیم‌های من مهم نیست و در زندگی نیز مهم است. اگر نظم نداشته باشید، نمی‌توانید به جایی برسید. بخصوص بی‌انضباطی‌هایی که به باشگاه، مربیان و هم‌تیمی‌ها بی‌احترامی محسوب می‌شود.

 

وی اظهار داشت: ریکاردو یک بی‌انضباطی انجام داد و ما نمی‌توانیم اینگونه موارد که بی‌احترامی به مجموعه باشگاه باشد را نادیده بگیریم. او را چند روزی از تمرینات کنار گذاشتیم و برای دیدار با نفت مسجدسلیمان او را دعوت نکردیم. بستگی دارد رفتار چگونه بوده باشد. درخصوص اینکه او را چند روز از تیم کنار بگذاریم یا کلا اخراج کنیم تصمیم می‌گیریم. من تصمیم گرفتم آلوز چند روزی در کنار تیم نباشد، ولی او اکنون در کنار ماست و با تیم تمرین می‌کند.

 

سرمربی تراکتور ادامه داد: هیچ بی‌انضباطی‌ای را نادیده نمی‌گیریم. بازیکنان باید بدانند مهمترین چیزی که در باشگاه وجود دارد، لوگوی باشگاه و احترام به باشگاه است. هیچ کسی بالاتر از باشگاه نیست. حتی خود من نیز بالاتر از باشگاه نیستم. بازیکنان چند باری بی‌انضباطی کردند و می‌دانند که این مسئله نباید تکرار شود که اگر چنین شود، باید تصمیمات جدی‌تری بگیریم. امیدواریم که دیگر شاهد این موضوع نباشیم و بازیکنان انضباط را رعایت کنند. ما می دانیم که انسان‌ها ممکن است اشتباه کنند. این یک امر تصادفی است و از قبل برای آن برنامه‌ریزی نکرده‌اند و از روی قصد و عمد آن را انجام نداده‌اند.

 

پس از اینکه خبرنگار اعلام کرد پاسخ سوالش را نگرفته و آیا باشگاه را در این امر مقصر می‌داند یا خیر، چرا که بدون اطلاع خمس، به آلوز اجازه مرخصی داده‌اند، گفت: من نمی‌دانم باشگاه به او اجازه داد یا خیر، اما من به آلوز اجازه نداده بودم. به بازیکنان یک سری قوانین داخلی داده‌ایم و می‌دانند که تصمیم نهایی را باید من بگیرم و نه باشگاه. اگر کسی بدون مشورت با من به بازیکنان اجازه‌ای بدهد، 2 تا مشکل خواهد داشت، یک مورد با بازیکن و یکی هم با من. تنها کسی که می‌تواند به بازیکنان اجازه بدهد، من هستم.

 

وی در پاسخ به سوال خبرنگار ورزش سه مبنی بر اینکه آیا ال‌کلاسیکو را تماشا کرده و اینکه تیم او می‌تواند مانند رئال مادرید، تیم صدرنشین را شکست دهد یا خیر، اظهار داشت: بله این بازی را دیدم. یک دیدار فوق‌العاده جذاب و زیبا بود و نتیجه هم خیلی غیرمنتظره بود. همه انتظار داشتیم که رئال شاید بتواند بازی را برنده شود ولی اینکه چهار بر صفر پیروز شود، غیرمنتظره بود. به عنوان یک تماشاگر، از بازی خیلی لذت بردم. امیدوارم بتوانیم نمایش خیلی جذابی که در بازی دیشب دیدیم را در زمین ارائه دهیم. در واقع شاید در بهترین مقطع فصل به این بازی رسیدیم. چون بچه‌ها خیلی خوب تمرین می‌کنند و شجاعانه‌تر کار می‌کنند. شاید جلوی بهترین تیم لیگ بازی می‌کنیم، چون صدرنشین هستند. بازی سختی خواهد بود، ولی من مطمئنم که موقعیت‌هایی برای بردن بازی خواهیم داشت فقط باید در بهترین سطحمان بازی کنیم. ما نسبت به آنها یک برتری داریم و آن هم این است که ما تماشاگرانمان را در استادیوم داریم.

 

وی درباره حضور امیر قلعه‌نویی، سرمربی تیم ملی در استادیوم و تماشای مسابقه نیز گفت: باعث افتخار است که ایشان به اینجا تشریف بیاورند. این امر خیلی خوشحال کننده است. شاید بازی سپاهان و تراکتور مهمترین بازی لیگ در این هفته باشد و به همین دلیل است که ایشان برای تماشای مسابقه می‌آیند. بازیکنان زیادی از سپاهان و تراکتور را می‌توانند به اردوی تیم ملی دعوت کنند. این باعث افتخار است که فردا پذیرای ایشان باشیم. امیدوارم که در اینجا به ایشان خوش بگذرد و لحظات خوبی داشته باشند و بازی خوبی هم بتوانند ببینند.

 

او درخصوص اینکه با توجه به نداشتن شانس قهرمانی، به بازیکنان جوان میدان می‌دهد یا خیر، اظهار داشت: چیزهای زیادی است که باید برایش بجنگیم. همیشه خیلی چیزها هست که باید برایش تلاش کنیم. هنوز می‌توانیم در جدول رده‌بندی صعود کنیم و برای آن تلاش می‌کنیم. همیشه بخاطر اعتبار باشگاه می‌جنگیم. من بازیکنانی که فکر می‌کنم می‌توانیم با آنها به پیروزی برسیم را به میدان می‌فرستم.

 

سرمربی تراکتور درباره عملکرد خایمه رومرو و اینکه آیا او را برای فصل بعد حفظ می‌کند یا خیر، پاسخ داد: فعلا برای من، چند بازی باقیمانده از این فصل مهم است. فصل بعد فعلا برای من اصلا اهمیتی ندارد و می‌خواهم به بازی‌های باقیمانده فکر کنم. تا وقتی که این فصل تمام نشود، به فصل بعد فکر نمی‌کنم.

 

خمس در پایان و درخصوص محرومیت میلاد کر نیز خاطرنشان کرد: وقتی که به طور رسمی به ما بگویند چه اتفاقی افتاده و متوجه بشویم میلاد چه کاری انجام داده، می‌توانیم برای آن تصمیم بگیریم. هنوز به شکل رسمی، چیزی از طریق فدراسیون به دست ما نرسیده است. روز گذشته میلاد به تهران رفت و درخواست تجدیدنظر داد و منتظریم ببینیم چه اتفاقی رخ خواهد داد و براساس آن نظر خواهیم داد.


برچسب ها : 45
کامنت

نــــــام شمــــــا * شـمـاره موبایــــل
* متن کامنت
کد امنیتی
رفرش
فروشگاه محصولات تراکتور

کیت مدل 1 تراکتور

500,000تومان

آفتابگیر عینکی تراکتور

150,000تومان

بشقاب مدل 1 تراکتور

300,000تومان

پرچم بنر طرح 1 تراکتور

150.000تومان

سررسید 1402 تراکتور

350,000تومان

برچسب تراکتور

120.000تومان

شال - بنر حمایتی از خوی

100,000تومان

تقویم 1402تراکتور

100,000تومان

ماگ تراکتور

250,000تومان

شال - بنر مدل 1402 تراکتور

249,000تومان
اخبار پیشنهادی
تراکتوری ها
اسماعیل قلیچ‌خانی (رئیس‌کانون‌هواداران)
سعید مظفری‌زاده (مدیرتیم)
محمد نصرتی (مربی)
پاکو خمز (سرمربی)
99 - امیر ابراهیم زاده
88 - سیامک نعمتی
80 - محمدرضا شکیب خو
70 - عارف رستمی
66 - بهزاد سلامی
49 - ادیب زارعی 🥊
33 - عارف آقاسی
22 - محمد نادری
21 - احسان مرادیان 🥊
20 - مهدی هاشم‌نژاد
17 - سعید کریم آذر
16 - مهدی عبدی
15 - سیدمحمد حسینی
14 - میلاد کر
11 - محمد قنبری
10 - ریکاردو آلوز
9 - امیرحسین حسین‌زاده
8 - آلوارو خیمنز
7 - گوستاوو واگنین
6 - سیدمهدی حسینی
5 - صفا هادی‌‌عبدالله
4 - محمد آقاجان‌پور
3 - شجاع خلیل‌زاده ©
2 - مهدی شیری
1 - حسین پورحمیدی 🥊
روی خط خبر
نظرسنجی

نتیجه هوادار - تراکتور؟

بازی پیش‌رو
هفته 06 لیگ برتر
تعویق
تراکتورvsشمس‌آذر
-
پاکو خمزcoachسعید دقیقی
یادگار امام
نتیجه آخرین بازی
هفته پنجم لیگ برتر
هوادار 0-1تراکتور
جدول لیگ برتر
 • رتبه

  تیم

  امتیاز
  بازی‌ها
 • 2

  استقلال

  9
  4
 • 3

  آلومنیوم

  9
  4
 • 4

  تراکتور

  9
  5
 • 5

  سپاهان

  8
  4
 • 6

  گل گهر

  8
  4
گلزنان
  گل زده

  33- عارف آقاسی

  7- گوستاوو واگنین

  16- مهدی عبدی

  17- سعید کریم آذر

  1
پاسورها
  پاس ها

  10- ریکاردو آلوز

  2

  6- سید مهدی حسینی

  1
کلین‌شیت‌ها
  دفعات

  1- حسین پورحمیدی

  3

  21- احسان مرادیان

  49- ادیب زارعی

  0
اخطاری‌ها
  کارت زرد

  3- شجاع خلیل‌زاده

  7- گوستاوو واگنین

  3

  پاکو خمز

  2- مهدی شیری

  3- شجاع خلیل‌زاده

  5- صفا هادی‌‌ عبدالله

  2

  1- حسین پورحمیدی

  4- محمد آقاجان‌پور

  10- ریکاردو آلوز

  17- سعید کریم آذر

  22- محمد نادری

  70- عارف رستمی

  1
اخراجی‌ها
  کارت قرمز

  5- صفا هادی‌‌ عبدالله

  1
ملی‌پوشان
  بروز رسانی: 18 شهریور تیم ملی
  حسین پورحمیدی ایران
  شجاع خلیل زاده ایران
  مهدی هاشم نژاد امید ایران
مصدوم‌ها
  مدت درمان

  10- ریکاردو آلوز

  نامشخص
کمیته انضباطی
  وضعیت
  وجود ندارد *
آهنگ های تراکتور
  آهنگ های بیشتر

تحویل سریع در تبریز

پرداخت مطمئن و آسان

پشتیبانی 24 ساعته

ضمانت اصالت کالا